środa, 14 sierpień 2019 12:54

DNI WŁADYSŁAWOWA - MUZYCZNY PORT WŁADYSŁAWÓW 2019

Napisane przez 
Oceń ten wpis
(0 głosów)

Słoneczny Port Władysławów pełen muzyki i atrakcji dla każdego!

Muzyką, dobrą zabawą i wspaniałą, wakacyjną pogodą wypełniona była sobota, tj. 20 lipca 2019 r., we Władysławowie. Wszystko za sprawą Muzycznego Portu Władysławów, zorganizowanego jak co roku przez Wójta Gminy Władysławów oraz Gminny Ośrodek Kultury, do którego zawinęły znane gwiazdy, a na pikniku bawiły się całe rodziny.
Każdy kto w słoneczne, sobotnie popołudnie zdecydował się spędzić czas na rynku, znalazł coś dla siebie. Świętowanie rozpoczęto od rodzinnego pikniku pełnego atrakcji dla najmłodszych gości. Dmuchany park rozrywki pozwolił bardzo aktywnie i z dużą dozą radości spożytkować dziecięcą energię, a pokaz robotyki uświadomił, że nauka i technika potrafią być fascynujące i zapewniać doskonałą zabawę. Każde dziecko miało okazję zaprogramować robot, a także sprawdzić swoje umiejętności w sterowaniu tak ciekawym wynalazkiem. Nie zabrakło też malowania twarzy, zaplatania kolorowych warkoczyków, a także ogromnych baniek mydlanych, chodzenia na szczudłach, gier, zabaw i konkursów z animatorami. 
Kolejnym punktem sobotniej imprezy było wręczenie pucharów i pamiątkowych dyplomów zwycięzcom i zwyciężczyniom VII Zawodów Strzeleckich Radnych i Sołtysów. Gwoli przypomnienia najcelniejszym okiem wśród kobiet pochwalić się może Pani Wójt Elżbieta Klanowska, Ewa Janiak oraz Anna Kujawa. Z rąk byłego Wójta Gminy Krzysztofa Zająca, Panie otrzymały puchary oraz dyplomy. W kategorii mężczyzn bezkonkurencyjny okazał się Bartłomiej Wiśniewski, następnie Dariusz Bartczak oraz Ryszard Wypych. Wójt Elżbieta Klanowska wraz z Przewodniczącą Rady Gminy Krystyną Michalak przekazały na ręce zwycięzców również wspaniałe puchary i gratulacje.
Centralnym punktem Muzycznego Portu Władysławów była jednak scena. Najpierw pojawił się na niej zespół Los Companieros, wykonujący muzykę peruwiańską oraz z regionu andyjskiego. Grupa zabrała wszystkich w podróż przez kraje andyjskie, Peru, Boliwię i Ekwador. Dalsza część koncertów wypełniła Władysławów muzyką typowo rozrywkową. Przy utworach wykonawców takich jak: Mister Dex, czy Jesika publiczność bawiła się doskonale i nie brakowało chętnych do tańca. Gwiazdą sobotniego wieczoru była natomiast legenda polskiej muzyki rockowej – zespół Wanda i Banda, z charyzmatyczną wokalistką Wandą Kwietniewską. Nie mogło zabraknąć takich utworów, jak „Hi-Fi”, „Nie będę Julią”, „Kochaj mnie kochaj”, czy „Siedem życzeń”. Po pełnych emocji koncertach przyszedł czas na równie udaną dyskotekę trwającą do późnych godzin nocnych. 
Mieszkańcy gminy Władysławów po raz kolejny udowodnili, że potrafią bawić się doskonale. Do zobaczenia za rok!

BIP

Dla administratora

Kontakt

T: +48 63 279 50 93

E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.