niedziela, 10 czerwiec 2012 12:22

Jubileusz Par Małżeńskich 2009

Napisane przez 
Oceń ten wpis
(0 głosów)
Jubileusz Par Małżeńskich 2009 Jubileusz Par Małżeńskich 2009

 "Mija 50 lat od chwili, gdy związaliście się węzłem małżeńskim  przyrzekając sobie nawzajem dozgodnną miłość i wiarę, szacunek i przyjaźń. Przyrzeczenie to skłądaliście z ufnością, że będziecie dzielić razem dobre i złe, wspomagać się wzajemnie w chwilach ciężkich i cieszyć się wspólną radością. Przyrzeczenia tego dotrzymaliście mimo wielu złożonych zdarzeń losowych. Było napewno w ciągu tych długich lat wiele dni radosnych i pięknych. Było też może i wiele dni smutnych, przykrych a nawet tragicznych. Wszystkie te przeżycia, radości i smutki, troski  obowiązki związały Was jeszcze bardziej."

 

      Dnia 24 stycznia 2009 roku w restauracji "Dębowa" w Russocicach odbył się Jubileusz Złotych Godów. Jubilatami w tym roku są:

- Eudenia i Alojzy Drzewieccy

- Weronika i Wacław Kwiatkowscy

- Danuta i Antoni Szewczyk

- Krystyna i Andrzej Błaszczyk

- Janina i Stanisław Kotońscy

- Anna i Czesław Raźny

- Stanisława i Jan Lewandowscy

- Kazimiera i Lucjan Stępień

- Eugenia i Stanisław Zawada

- Krystyna i Edward Jesiołowscy

- Zofia i Stanisław Wiśniewscy

 

Jubilaci zostali odznaczeni przez Prezydenta RP medalami "za długoletnie pożycie małżeńskie". Aktu dekoracji dokonał wójt Krzysztof Zając w towarzystwie pracowników Urzędu Gminy i zaproszonych gości. Proboszcz Parafii Russocice ks. dr Tomasz Michalski podarował Jubilatom pamiątkowe różańce z Ziemi Świętej oraz modlitwy poranną i wieczorną. Po wręczeniu oznaczeń rozpoczęła się część artystyczna, w której wystąpły dzieci ze "Studia Piosenki i Tańca Maskotki oraz zespół wokalny "MEDUZA" przygotowani przez instruktorów muzyki z Domu Kultury, a także na gitarach zagrały i zaśpiewały Julita Malesza i Dominika Rajczyk.

 

Przejdź do galerii zdjęć z wydarzenia


BIP

Dla administratora

Kontakt

T: +48 63 279 50 93

E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.