poniedziałek, 11 czerwiec 2012 07:18

Dni Władysławowa 26-27.06.2009

Napisane przez 
Oceń ten wpis
(0 głosów)
Dni Władysławowa 26-27.06.2009 Dni Władysławowa 26-27.06.2009

Piątek, sobota i niedziela, to trzy kolejne dni tegorocznych obchodów Dni Władysławowa, którym tradycyjnie  towarzyszyła dobra zabawa .  Na świętowanie organizator zaplanował szereg atrakcji. W pierwszym dniu odbyły się I Spotkania Strzeleckie Radnych i Sołtysów Gminy Władysławów. Najlepszym strzelcem wśród radnych okazał się Pan Marek Szczeciński. Puchar dla najlepiej strzelającego sołtysa ufundowany przez Pana Krzysztofa Zająca odebrał Pan Szczepan Iciek.


      Drugiego dnia po oficjalnym  otwarciu na  głównej scenie zaprezentował się zespół COVER, następnie wszyscy przenieśli się na główną ulicę władysławowskiego rynku, gdzie moc drzemiącą w motocyklowych silnikach prezentowali motocykliści z grupy MOT-TUR. Na ulicach Władysławowa pojawiła się cała kawalkada jednośladów, a ich właściciele pokazali co potrafią wycisnąć ze swoich maszyn. Ryk silników, swąd palonej gumy i akrobatyczne popisy towarzyszyły pokazom ekstremalnej jazdy freestyle. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się pokaz jazdy kaskaderskiej w wykonaniu Rafała Pasierbka  (Stunter13) - wielokrotnego mistrza Polski oraz ósmego zawodnika świata w tej dyscyplinie.        


      Następnie swoją siłę prezentował Ireneusz Kuraś - jeden z najsilniejszych ludzi w Polsce. Do zmagań siłowych zaproszeni zostali także uczestnicy imprezy, którzy wspólnie ze strong menem próbowali swoich  możliwości.


      Kolejnym punktem programu sobotnich Dni Władysławowa był występ gwiazd disco polo zespołu ZIBO oraz SKANER. Po koncercie odbył się pokaz tańca z ogniem,  a  na zakończenie sobotnich Dni Władysławowa publiczność na rynku do białego rana  tańczyła przy muzyce w wykonaniu zespołu Aspen.


      W  ostatnim dniu odbyły się zmagania sportowe, a na scenie zaprezentowały się zespoły z Gminnego Ośrodka Kultury, niestety ulewa nie pozwoliła tym razem na pełny pokaz umiejętności dzieci.


Przejdź do galerii zdjęć z wydarzenia


BIP

Dla administratora

Kontakt

T: +48 63 279 50 93

E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.