czwartek, 27 listopad 2014 15:23

Spotkonie z Fudacją Podaj Dalej

(1 Głosuj)

Spotkanie z Fundacją Podaj Dalej

W dniu 20.11.2014r. w sali widowiskowej Gminnnego Ośrodka Kultury we Władysławowie odbyło sie spotkanie osób działajacych w Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka Podaj Dalej, na które został zaproszony Pan Krzysztof Zajac- Wójt Gminy Władysławów.

Spotkania w GOK-u odbywają się regularnie od 2011 roku, wczorajsze miało szczególny charakter, było bowiem zwiazane z podsumowaniem projektu "Indie- kultura wschodu".

W pełnej życzliwości atmosmeferze przedstawiciele Fundacji dziękowali Panu Krzysztofowi Zajacowi za współpracę, zaangażowanie i otwarte serce na probroblemy z jakimi przychodzi im się mierzyć.

Pan Krzysztof Zajac podziękował za zaproszenie i nie kryjac wzruszenia zapewnił o swoim zaangażowaniu i otwarciu na niesienie pomocy wszystkim którzy jej potrzebują.